Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 7999 komentarzy

NIE SPAĆ !!

carcajou - Blog koordynatora akcji LAS SMOLEŃSKI

LAS SMOLEŃSKI ZAPRASZA JANA OSIECKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jan Osiecki - Moze rzeczywiście padają [NE]? Właśnie doczytałem, ze mój ukochany "Las smoleński" to już do UPR [obecnie Fundacja Republikańska - dawniej UPR] się przeniósł 6 godz. temu · Lubię to! · 1

 

Pan Jan Osiecki napisał jw., że  jest fanem LASU SMOLEŃSKIEGO co mnie bardzo cieszy. Świadczyć to może tylko i wyłącznie o przewartościowaniach, które niewątpliwie zaszły w postrzeganiu przez Pana Jana kwestii smoleńskiej.

Chciałbym, by leśni pomogli Panu Janowi w upublicznieniu owych przewartościowań dlatego też zapraszam go na najbliższy LS. Niech zwyczajnie przeprosi rodziny ofiar Tragedii i wszystkich prawych Polaków za swój "Ostatni Lot". Tam pod Pałacem większość to katolicy, dobre ludzie - powinni wybaczyć. Może nawet się zgodzą, by przeczytał APEL PAMIĘCI?

 

To już chyba przeszłość?

 

Drodzy leśni i sympatycy LS. Dzięki waszej ofiarności znowu udało się zakupić hel ! Dziękuję.

Trwa proces zbierania praw autorskich do naszego dwupłytowego albumu "Pieśni Lasu Smoleńskiego" - brak nam jeszcze zgód 3 autorów. Do połowy lutego powinna być sprawa zamknięta. Potem rozmowy jak to wyprodukować i sprzedać - tu też poczyniłem już pewne kroki.

Gościnnie wystąpią w 2 recytacjach znani Obrońcy Krzyża: Edward Mizikowski i Joanna Burzyńska (Joanna od Krzyża).

 

Grudniowy LS

 

Fragment ze stycznia

carcajou.nowyekran.net/post/85500,krzyz-mariana-obroncy-krzyza-i-las-smolenski-tu-jest-polska-tu-jest-polska

 

Kapitalne 2 notki o LS Toyaha:

"Nieważne. Po pewnym czasie pojawił się znany nam skądinąd Wierzący Sceptyk bez krwi, a potem jeszcze człowiek o nicku Gracjan – przyjaciel mojego bloga i jego dobrodziej – i z Gracjanem właśnie – w końcu mieliśmy miesięcznicę – udaliśmy się na Krakowskie Przedmieście, bym miał wreszcie okazję obejrzeć coś co się tam odbywa regularnie od dnia Katastrofy, a nosi nazwę Lasu Smoleńskiego......"

//osiejuk.salon24.pl/478377,o-lesie-ktory-nikomu-na-nic

"Tekst jaki tu zamieściłem wczoraj, a dotyczący w głównej mierze czegoś, co tradycyjnie już nosi nazwę Lasu Smoleńskiego, został przyjęty nad podziw dobrze, choć jednocześnie wzbudził cały łańcuch bardzo ciężkich nieporozumień. Doszło wręcz do tego, że pewien bloger postanowił poświęcić mu osobny wpis, w którym zaatakował mnie za szydzenie z pamięci pomordowanych w Smoleńsku osób....."

//osiejuk.salon24.pl/478574,o-pewnej-karuzeli-i-dziwnym-pragnieniu-bycia-psem

 

BONUS:

"Golgota" Marcina wolskiego (jedna z pieśni LS). Nagrane w dobrej jakości. To że się tak z tą płytą męczymy: ja, Edek Snopek i Meloman to w dużej mierze kwestia braków sprzętowych (mikrofon, itd) po stronie Edka oraz tego, że to nasz (mój i Edka) debiut w "branży".

wyslijto.pl/plik/t26loh2294

Zapraszam do wysłuchania. Warto.

 

Do zobaczenia na LS :))

 

KOMENTARZE

 • @Maciej Ka 20:31:46
  No tak, ale ci nie pisali o sympatii do LS. Ich zatem nie zapraszam.
 • @carcajou 20:34:13
  a Polak-Patriota-Humanista to nie mógłby się pojawić?? Byłoby was trzech, bo zaproszenie Flaneli to plucie w twarz 'Leśnym"...
  Pisałem kto zdołował NE - zgadnij, kto zniszczył LS?? ile było ludzi dwa lata temu, a ilu zostało dzsiś
 • @Ciri 20:46:55
  Nie, czemu. Na LS przychodzą normalni ludzie.
 • @Prezydent RzBiK 21:27:20
  czyżby koniunkturalizm? czy tylko mus?
 • @unifoto 21:09:25
  Po co by miał tam się pojawiać? Żadne plucie, po prostu niech przeprosi - to jest właściwa droga dialogu między Polakami.

  Kto "zniszczył" LS? Na to pytanie odpowiedziałem tu:

  http://carcajou.nowyekran.pl/post/76477,komu-przeszkadza-las-smolenski-komu-przeszkadza-nowy-ekran

  Zauważ też, że "powód" nie pojawiania się na LS "starego" LS przestał istnieć - jesteśmy teraz nie w NE, ale w najbardziej prawomyślnej Fundacji Republikańskiej. To po ich stronie jest piłka, chyba że LS się im znudził.
 • @Andrzej Słonawski 21:34:19
  Nie, szczere zaproszenie - o ile dobrze odczytałem intencje Jana Osieckiego. Patrz: ja wcale nie napisałem, by Jan Osiecki mówi o 2 wybuchach czy innych teoriach, ja chciałbym dać mu sposobność powiedzenia słowa "Przepraszam".
 • @Maciej Ka 20:31:46
  Doskonałe. Pacz Pan jak to czasami z głowy wylatują takie "szczegóły".
 • @Prezydent RzBiK 21:39:43
  NE nowym ekranem, 3obieg trzecim obiegiem - a co z najbliższym LS??? Nie będzie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY